Az Lakırtı Bol iletişim - Arkadaşlık

  • Ürün Kodu: UUAT20TKQS
  • Kategori: TERAPİ OYUNLARI
  • 315,00 TL
  • 26,25 TL 'den başlayan taksitlerle
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Az lakırtı bol iletişim nedir?

İletişim becerilerini geliştirmek, empati kurmayı öğrenmek,  sosyal etkileşim ve farkındalıkları  artırmak  için harika bir kart oyunu serisidir.

 

Okul öncesi çocuklardan başlayıp yetişkin bireylerin de faydalanacağı çeşitli konu ve yaş aralığı için yapılmış kart oyunlardan oluşur.

 

Serinin 6. oyunu olan 'Az lakırtı bol iletişim Arkadaşlık'

Çocukların sosyal ve arkadaşlık becerilerini sağlıklı bir şekilde geliştirmeye yardımcı olmak ve onları düşündürmek üzere geliştirilmiştir. Okulda zorbalığa maruz kalan veya zorbalık
yapan çocuklarda da içgörü oluşturması açısından tavsiye edilir.
 

Nasıl oynanır : Kartların oynayacağınız kısmını ters olarak ortaya dizin.
Sırayla kart seçin ve o konu hakkında konuşun. İsterseniz başka bir oyuncuya da soruyu sorabilirsiniz. Bu oyundaki tek kural kimsenin diğerinin verdigi cevapları yargılamadan yalnızca sohbet etmesidir. Bazı kartlar hakkında daha fazla konuşmanız gerekebilir. Bir oturumda tüm kartları oynamak şart değildir. Oyunda kazanan ya da kaybeden yoktur. Amaç verimli bir iletişim kurmaktır. 
 

Az lakırtı bol iletişim oyunlarının faydaları :

İletişim Becerilerini Geliştirir: Az lakırtı bol iletişim, sözlü iletişim, dinleme ve ifade becerilerini geliştirmeye yardımcı olur. Oyuncular, birbirleriyle etkileşimde bulunurken fikirlerini açıklamak, duygularını ifade etmek ve diğer oyuncuların düşüncelerini anlamak için iletişim kurmayı öğrenir.

 

Empatiyi Artırır: Başkalarının duygularını ve düşüncelerini anlamak için empati kurmayı teşvik eder. Oyuncular, farklı durumlar ve senaryolar üzerinde çalışırken başkalarının perspektifinden bakmayı ve empati kurmayı öğrenirler.

 

Problem Çözme Becerilerini Geliştirir: Oyun içindeki güncel konu ve durum soruları sayesinde zorluklarla başa çıkmak ve sorunları çözmek için strateji geliştirmeyi teşvik eder.

 

Sosyal Etkileşimi Artırır: Az lakırtı bol iletişim, sosyal etkileşimi teşvik eder aile ve arkadaşlar arasındaki bağları güçlendirir. 

 

Özgüveni Geliştirir: Az lakırtı bol iletişim  oyuncuların düşüncelerini ve fikirlerini ifade etme cesaretini geliştirir. İletişim becerilerini kullanarak aktif bir şekilde katılmak ve oyunu yönlendirmek, özgüveni artırır. Aynı zamanda hatalar yapma ve geri bildirimlere açık olma becerisini de geliştirir.


Az lakırtı bol iletişim kimler için uygun.

  • Çocuklar ve aileler

  • Öğretmenler

  • Psikologlar

  • Psikolojik Danışmanlar

 


 
TESLİMAT
 
Aldığınız  ürün/ürünler stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
Tedarik edilmesi gereken ürünler için kargo süresi 7-9 iş gününe kadardır.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...